Rykowisko nominowane do prestiżowej nagrody. Głosujemy!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ultramaraton Rykowisko, który odbył się pod koniec maja na terenie Pojezierza Gostynińskiego, został nominowany do prestiżowej nagrody Festiwalu Biegowego w kategorii “Biegowe wydarzenie roku”. Możemy pomóc organizatorom i jednocześnie… zapewnić sobie jeszcze więcej atrakcji w przyszłym roku.

Ruszyła już druga odsłona plebiscytów FestiwalBiegów.pl i PZU na Biegowe Wydarzenie Roku. Ultramaraton Rykowisko jest jednym z 20 wydarzeń nominowanych do tej nagrody. Głosowanie potrwa do 9 września 2015 roku do godz. 12. Wyniki plebiscytów zostaną ogłoszone podczas Gali 6. PZU Festiwalu Biegowego, która odbędzie się 11 września w Krynicy-Zdrój.

Organizator imprezy lub cyklu biegowego, które zdobędzie tytuł Biegowego Wydarzenia Roku w edycji 2015, zostanie uhonorowany nagrodą w wysokości 150 tys. zł na organizację kolejnej edycji, z czego co najmniej 100 tys. zł zostanie wypłacone w gotówce. – Jeżeli nagroda trafi do nas, za rok będziemy mieli imprezę na co najmniej europejskim poziomie – zapewniają pomysłodawcy Rykowiska.

Aktualnie w głosowaniu na Biegowe Wydarzenie Roku prowadzi Bieg Niepodległości w Gdyni (898 głosów), a goni go charytatywny bieg “Biegniemy po nowe płuca dla Piotra” w Oświęcimiu (890 głosów). Według stanu z 18 czerwca, Rykowisko ma 83 głosy.

Gorąco zachęcamy więc do głosowania – możemy dzięki temu zyskać w powiecie płockim imprezę, która zdobędzie rozgłos w całej biegowej Polsce!

Sposób głosowania:
1. Klikamy w link: http://www.festiwalbiegowy.pl/glos/index.php/formularz/glosowania
2. Wybieramy pozycje Ultramaraton Rykowisko
3. Wpisujemy email i telefon (można wykorzystać kilka email i telefonów)
4. Przepisujemy kod z obrazka
5. Potwierdzamy
6. Klikamy “Głosuj”
7. Potwierdzamy oddanie głosu poprzez email, który otrzymamy na skrzynkę.

PetroNews jest patronem medialnym ultramaratonu Rykowisko.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji