REKLAMA

Rykowisko nominowane do prestiżowej nagrody. Głosujemy!

REKLAMA

Ultramaraton Rykowisko, który odbył się pod koniec maja na terenie Pojezierza Gostynińskiego, został nominowany do prestiżowej nagrody Festiwalu Biegowego w kategorii „Biegowe wydarzenie roku”. Możemy pomóc organizatorom i jednocześnie… zapewnić sobie jeszcze więcej atrakcji w przyszłym roku.

Ruszyła już druga odsłona plebiscytów FestiwalBiegów.pl i PZU na Biegowe Wydarzenie Roku. Ultramaraton Rykowisko jest jednym z 20 wydarzeń nominowanych do tej nagrody. Głosowanie potrwa do 9 września 2015 roku do godz. 12. Wyniki plebiscytów zostaną ogłoszone podczas Gali 6. PZU Festiwalu Biegowego, która odbędzie się 11 września w Krynicy-Zdrój.

Organizator imprezy lub cyklu biegowego, które zdobędzie tytuł Biegowego Wydarzenia Roku w edycji 2015, zostanie uhonorowany nagrodą w wysokości 150 tys. zł na organizację kolejnej edycji, z czego co najmniej 100 tys. zł zostanie wypłacone w gotówce. – Jeżeli nagroda trafi do nas, za rok będziemy mieli imprezę na co najmniej europejskim poziomie – zapewniają pomysłodawcy Rykowiska.

Aktualnie w głosowaniu na Biegowe Wydarzenie Roku prowadzi Bieg Niepodległości w Gdyni (898 głosów), a goni go charytatywny bieg „Biegniemy po nowe płuca dla Piotra” w Oświęcimiu (890 głosów). Według stanu z 18 czerwca, Rykowisko ma 83 głosy.Gorąco zachęcamy więc do głosowania – możemy dzięki temu zyskać w powiecie płockim imprezę, która zdobędzie rozgłos w całej biegowej Polsce!

Sposób głosowania:
1. Klikamy w link: http://www.festiwalbiegowy.pl/glos/index.php/formularz/glosowania
2. Wybieramy pozycje Ultramaraton Rykowisko
3. Wpisujemy email i telefon (można wykorzystać kilka email i telefonów)
4. Przepisujemy kod z obrazka
5. Potwierdzamy
6. Klikamy „Głosuj”
7. Potwierdzamy oddanie głosu poprzez email, który otrzymamy na skrzynkę.

PetroNews jest patronem medialnym ultramaratonu Rykowisko.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU