REKLAMA

Czas na kolejną edycję ultramaratonu Rykowisko Ultra Trail

REKLAMA

Pierwszy i jedyny ultramaraton na Mazowszu Rykowisko Ultra Trail, odbędzie się już w sobotę w Łącku. Do wyboru są aż cztery trasy różnej długości – najkrótsza ma 18, a najdłuższa… 108 km.

Wyjątkowa atrakcja czeka na wszystkich miłośników ultramaratonów i biegów terenowych. 29 sierpnia w Łącku odbędzie się szósta edycja Rykowisko Ultra Trail. To prawdziwa gratka dla biegaczy z całej Polski.

Trasy, poprowadzone szlakami turystycznymi regionu, zaskoczą biegaczy urozmaiconym terenem i z pewnością zauroczą piękną scenerią pośród malowniczych jezior i lasów. W tym roku organizatorzy przygotowali dla zawodników 4 trasy na dystansach: 18, 36, 72, oraz 108 km.

Zapowiada się mocne ściganie. Z roku na rok rośnie poziom organizacyjny i sportowy zawodów. W szóstej edycji Rykowisko Ultra Trail wezmą udział zawodnicy z całej Polski, w tym wiele znanych nazwisk na scenie ultra biegów.

Impreza organizowana jest przez płocką Fundację Rykowisko przy wsparciu Nadleśnictwa Łąck. Jak co roku, organizatorzy mogli liczyć na wsparcie niezawodnych sponsorów: PKN ORLEN, Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego, Starostwa Powiatowego w Gostyninie i Starostwa Powiatowego w Płocku.W pakietach startowych uczestnicy znajdą: numer startowy, koszulkę techniczną i inne niespodzianki. To jest ten element, który wyróżnia Rykowisko Ultra Trail na tle innych biegów w Polsce. Na trasach zlokalizowane będą punkty żywieniowe z opieką medyczną, a na mecie na każdego czekać będzie posiłek regeneracyjny, „ultrapiwo” i pamiątkowy medal.

Wsparciem dla organizatorów będą grupy wolontariuszy, którzy co roku stanowią o sile i wysokiej jakości realizacji przedsięwzięcia.

Szczegóły dotyczące wydarzenia na profilu facebookowym oraz stronie internetowej Rykowiska.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU