Oddali hołd poległym w pożarze strażakom

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W czwartek dwóch strażaków zginęło podczas gaszenia pożaru w hurtowni sztucznych kwiatów w Białymstoku. Strażacy z OSP KSRG w Słubicach oddali im dzisiaj hołd.

W czwartek, 25 maja w pożarze hurtowni sztucznych kwiatów w Białymstoku zginęło dwóch strażaków. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że zmarli strażacy chcieli dostać się do strefy pożaru za pomocą podwieszanego pod sufitem podestu. W pewnym momencie załamał się strop, jeden ze strażaków spadł, a drugiemu nie udało się wydostać…

– Dziś, 26 maja, punktualnie o godzinie 19 druhowie z naszej jednostki oddali hołd poległym 24 godziny wcześniej strażakom JRG nr 1 w Białymstoku. Oddali oni swoje życie podczas działań ratowniczo-gaśniczych, ratując cudze życie, zdrowie i mienie – napisali strażacy z OSP KSRG Słubice.

Strażacy, na cześć zmarłych kolegów, włączyli syreny na strażnicy, sygnalizację świetlną i dźwiękową w samochodach bojowych oraz oddali honory. – Było to włączenie się w akcję serwisu remiza.pl “MINUTA dla bohaterów” – tłumaczą.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji