Mikołaj pojawi się w szpitalu. Pomożecie mu?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już po raz 18. Święty Mikołaj odwiedzi dziecięce oddziały szpitalne. Z tej okazji odbędzie się zbiórka upominków dla najmłodszych, którzy w tym świątecznym okresie nie mogą być z rodziną i cieszyć się zdrowiem. 

6 grudnia Święty Mikołaj, w asyście baśniowych postaci znanych ze spektakli płockiego Teatru Dramatycznego, po raz 18. odwiedzi dziecięce oddziały szpitalne. Aktorom towarzyszyć będą, w charakterze pomocników Świętego Mikołaja, wolontariusze z ORLENU.

PKN ORLEN po raz drugi jest partnerem akcji. Z roku na rok zbiórki upominków w ramach teatralnych Mikołajek cieszą się coraz większą popularnością, zyskując kolejnych anonimowych darczyńców.

– Otrzymane prezenty trafią do chorych dzieci, przebywających w okresie mikołajkowym w szpitalach w Płocku oraz Gostyninie, a także do świeżo wyremontowanych przez wolontariuszy ORLENU świetlic na oddziałach dziecięcych Płockiego Szpitala Wojewódzkiego – tłumaczą organizatorzy akcji.

Zachęcamy wszystkich do zaangażowania i wsparcia tej wartościowej, dobroczynnej akcji. Do końca listopada w płockim Teatrze Dramatycznym potrwa zbiórka upominków dla dzieci – przekazać można nowe maskotki, zabawki, materiały edukacyjne – gry i książki.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji