Jak wypadł płocki salon fryzjerski w programie “Ostre cięcie”?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W środę telewizja TTV wyemitowała program “Ostre cięcie”, w którym głównym bohaterem był płocki salon fryzjerski. Czy Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt zmienią podejście właścicielki i pracownic tego punktu?

Fryzjerzy, prowadzący program słyną z bezpośredniego sposobu bycia i prawdy, mówionej często w… dość obcesowy sposób. Tak też było w salonie fryzjerskim “Beata”. Prowadzący bardzo szybko wytknęli największe wady lokalu – brak nadzoru nad firmą i niedostateczne umiejętności fryzjerek.

Niespodziewanie, umiejętności panowania nad drużyną właścicielkę uczył… Robert Jankowski, trener drugiej drużyny Wisły Płock. W Orlen Arenie pani Beata poprowadziła trening zarówno szczypiornistów, jak i swoich pracowników.

Później przyszła pora na tradycyjną zmianę wnętrza salonu, a także zmiany fryzur, zarówno modelek, które poprzedniego dnia wyszły niezadowolone, jak i samych uczestniczek programu.

Na zakończenie, umiejętności płockich fryzjerek sprawdziła aktorka Monika Mrozowska, znana z serialu “Rodzina zastępcza”. Jak oceniła swoją fryzurę? Jeśli ktoś nie oglądał, wkrótce ten odcinek pojawi się na player.pl. Powtórkę można obejrzeć również w piątek, 17 marca o godz. 10.20, w sobotę (18 marca) o godz. 2.40 i w niedzielę (19 marca) o godz. 14.55.

Płocki salon fryzjerski w “Ostrym cięciu”. Jak przebiegła metamorfoza aktorki?

A jeśli chcecie polecić lub ostrzec przed płockimi firmami usługowymi, polecamy zaprzyjaźnione forum :)

Poleć lub ostrzeż na płockim forum

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji