REKLAMA

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na Forum Przedsiębiorczości PARP [BEZPŁATNE, ONLINE]

REKLAMA

Izba Gospodarcza Regionu Płockiego zaprasza na Forum Przedsiębiorczości organizowane przez PARP. Będzie okazja, aby wymienić doświadczenia z różnych aspektów prowadzenia biznesu z międzynarodowymi ekspertami.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się online 25 października o godzinie 10. Do udziału w wydarzeniu zachęca Izba Gospodarcza Regionu Płockiego.

PowiązaneTematy

– Forum będzie miejscem wymiany wiedzy i doświadczeń przez uznanych międzynarodowych ekspertów. Poruszona zostanie tematyka innowacji, kompetencji pracowniczych, startupów, GOZ i rynków zagranicznych w kontekście nowych programów Funduszy Europejskich 2021-2027 – wyjaśnia IGRP.Słowo wstępne poświęcone centralnemu miejscu klientów w procesie cyfrowej transformacji wygłosi keynote speaker Jaimy Szymansky, Industry Analyst & Founding Partner, Kaleido Insights. Ważnym elementem będą filmowe spotkania z beneficjentami, którzy zrealizowali swoje projekty przy wsparciu Funduszy Europejskich 2014-2020.

Patronem honorowym konferencji jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej. Wydarzenie odbędzie w formule online i jest całkowicie bezpłatne. Nie jest wymagana rejestracja. Więcej informacji i link do transmisji na stronie internetowej PARP.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU