REKLAMA

Czytelnik po akcji w płockiej galerii: „Strażakiem się jest, nie bywa”

REKLAMA

„Strażakiem się jest, nie bywa” – tak nasz czytelnik podsumował wczorajsze zdarzenie, do którego doszło w płockiej galerii handlowej. Strażak z OSP Proboszczewice wiedział jak zachować się, gdy kobieta straciła przytomność.

O zdarzeniu, do którego doszło 20 października około godziny 10 w Centrum Handlowym Atrium Mosty w Płocku, napisał nam czytelnik.

PowiązaneTematy

– Kobieta nagle osunęła się na ławkę. Widząc poruszenie tłumu, młody mężczyzna podbiegł i zajął się poszkodowaną kobietą. Sprawdził czynności życiowe i jasno wskazał kto z tłumu ma wezwać pomoc medyczną. Kobieta po chwili odzyskała przytomność, jednak była bardzo słaba, więc leżała na ławce, a młody mężczyzna został z nią do przyjazdu służb medycznych. Brawa za zachowanie zimnej krwi i podjęcie działań – relacjonował czytelnik.Jak potwierdziliśmy, mężczyzną tym był strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Proboszczewicach (gm. Stara Biała), Paweł Kowalski. Dołączamy się do braw – wiedza na temat prawidłowego zachowania w takiej sytuacji pozwoliła na szybką interwencję medyczną i, być może, uratowała kobiecie życie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Yyy says:

    Widać że dobrą ekipę tam mają to już nie pierwszy taki przypadek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU