Pełna sala na obydwu spektaklach “Hity Buffo” świadczy najlepiej o tym, że zaproszenie przez PKN ORLEN artystów Teatru BUFFO to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę! Dla nas najmilsze były słowa czytelniczki, która, dzięki życzliwości koncernu, otrzymała bilety dla swoich rodziców.

7 kwietnia o godzinie 16 i 20 płocki koncern zaprosił na muzyczny spektakl “Hity Buffo”, na który składały się najlepsze piosenki z cyklu widowisk artystycznych pt. „Wieczory w Buffo”. Bilety były dofinansowane przez PKN ORLEN, dzięki czemu można je było kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.

Na scenie wystąpił m.in. Janusz Józefowicz, autor scenariusza oraz choreografii spektaklu, Natasza Urbańska – piosenkarka, tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa oraz odpowiedzialny za opracowanie i kierownictwo muzyczne, znakomity kompozytor i dyrygent Janusz Stokłosa, a także artyści Studio Buffo oraz Jerzy Grzechnik, Maria Tyszkiewicz, Natalia Kujawa, Natalia Srokocz, Mateusz Jakubiec, Katarzyna Granecka, Mariola Napieralska, Dominik Ochociński. Artystom towarzyszyli świetni muzycy z Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

Podczas blisko dwugodzinnego koncertu, widzowie usłyszeli takie utwory, jak: „Bohemian rapsody”, „Byłam różą”, „Prawy do lewego” czy “Biełyje rozy”.

Przed spektaklem napisała do nas czytelniczka z prośbą o pomoc w uzyskaniu biletu dla jej rodziców. Było ich marzeniem, żeby obejrzeć przedstawienie razem, ale udało im się zdobyć tylko jeden bilet… Poprosiliśmy PKN ORLEN o pomoc – nasze bilety rozdaliśmy już w konkursie. Udało się! Dzięki życzliwości koncernu, rodzice naszej czytelniczki mogli wybrać się na “Hity Buffo”. Dzisiaj otrzymaliśmy e-mail: “W imieniu rodziców chciałam Państwu z całego serca podziękować za bilety na Hity Buffo. Rodzice po obejrzeniu hitów popłakali się ze wzruszenia. Gdyby nie Państwa dobre serce i chęć pomocy, na pewno nie zobaczyliby tego koncertu. Jeszcze raz serdecznie Państwu dziękujemy”. My również dziękujemy za pomoc :)

Występ Teatru Buffo to z pewnością jedna z największych inicjatyw realizowanych w bieżącym roku przez PKN ORLEN w ramach działań zaplanowanych przez Koncern pod hasłem „ORLEN dla Płocka – kultura z pasją”.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji