REKLAMA

Zdrowie na talerzu

REKLAMA
Wczoraj w Galerii Mazovia odbyło się ostatnie spotkanie w cyklu „Sobotnie porcje zdrowia”. Tematem przewodnim było zdrowie na talerzu.

Odwiedzający mogli w trakcie imprezy skorzystać z darmowych porad specjalistów, m.in. ginekologa, neurologa, chirurga, psychologa, lekarza medycyny estetycznej, dietetyka, kosmetologa, rehabilitantów, a także specjalistów od badań psychotechnicznych. Przez cały dzień na scenie można było nauczyć się przygotowywania smacznych, a przede wszystkim zdrowych potraw dla osób w każdym wieku. Każdy chętny będzie mógł spróbować potraw, przygotowanych przez gości. Dodatkowo firma PIWPOL przygotowała prezentacje wód mineralnych, wód leczniczych i innych swoich produktów, jak również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Na stoisku Szpitala Św. Trójcy oprócz porad, darmowych badań i konsultacji z dietetykiem, chętni mieli możliwość zbadania składu ciała przy użyciu nowoczesnego urządzenia medycznego IOI 353. Przedstawiciele ORLEN Medica przeprowadzili pokazy elektrostymulacji mięśni brzucha, udzielali darmowych porad oraz przeprowadzili pokazy ratownictwa medycznego.Natomiast na stoisku Płockiej Kliniki Odchudzania odbył się pokaz nowoczesnej maszyny, której natychmiastowe efekty liposukcji mogliśmy obserwować naocznie – pani, która poddała się zabiegowi, straciła w obwodzie łącznie 5 centymetrów. Trwały również zapisy do drugiej edycji dwumiesięcznego kursu odchudzającego, którego nabór kończy się już jutro. Płocka Klinika Odchudzania zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie organizacyjne o godz. 18.30 do siedziby (ul. Tumska 11, II piętro).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU