REKLAMA

Zderzenie z udziałem motocykla. Ranny mężczyzna

REKLAMA

Do dwóch wypadków oraz 11 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Nie zabrakło również kradzieży.

Do pierwszego z wypadków doszło 25 lipca około godz. 6.50 w miejscowości Mirosław (gm. Słupno).

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący oplem, 25-letni mieszkaniec powiatu płockiego, wykonując manewr skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu motocyklem, 44-letniemu mieszkańcowi powiatu płockiego, w wyniku czego doszło do zderzenia tych pojazdów – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Kierujący motocyklem został ranny, przewieziono go do szpitala. – Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – wyjaśnia rzecznik płockiej policji.

O drugim wypadku, do którego doszło 25 lipca około godz. 9.30 w miejscowości Murkowo (gm. Mała Wieś), informowaliśmy już wczoraj.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem marki Opel stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w stojącą na poboczu przyczepę z ciągnikiem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w oplu pękła opona, co było przyczyną utraty panowania nad pojazdem. Kierowca został przewieziony do szpitala w Płońsku. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Zderzenie z ciągnikiem rolniczymPolicjanci zatrzymali także nietrzeźwego kierowcę, który z promilami we krwi jechał po ul. Wyszogrodzkiej w Płocku.

Nie zabrakło również zdarzeń o charakterze kryminalnym.

24 lipca w miejscowości Nowe Draganie (gm. Stara Biała), włamano się do zbiorników samochodów ciężarowych i skradziono 570 litrów oleju napędowego oraz 4 akumulatory. Wartość strat to ok. 5.250 zł.

25 lipca w Płocku przy ul. Mickiewicza, włamano się do mieszkania, z którego skradziono biżuterię o wartości 2 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU