REKLAMA

Zderzenie pięciu aut, w tym ciężarówki. Poważnie ranna jedna osoba

REKLAMA

Duże utrudnienia napotkają kierowcy, którzy udają się z Płocka w kierunku Bielska. Na drodze krajowej nr 60 doszło do wypadku, w którym ranny został jeden z uczestników zdarzenia.

11 lipca około godz. 12.30 na DK 60, w rejonie skrzyżowania z drogą stanowiącą objazd dla pojazdów z materiałami niebezpiecznymi na granicy administracyjnej Płocka, doszło do wypadku.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierowca mercedesa, 68-letni mieszkaniec Warszawy, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i skręcając w lewo, w kierunku Płocka, wymusił pierwszeństwo przejazdu ciągnikowi siodłowemu man, którym kierował 32-letni mieszkaniec Suwałk – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Kierowca ciężarówki chciał uniknąć zderzenia, zjechał więc na przeciwległy pas ruchu, mimo tego doszło jednak do zderzenia z mercedesem, który siłą uderzenia został odwrócony w przeciwną stronę i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym od strony Bielska samochodem marki Volvo, po czym zjechał do rowu.Ciężarowy man uderzył natomiast w znajdujące się na przeciwległym pasie, a jadące w kierunku Płocka samochody Ford Transit i opel.

– W wyniku zdarzenia, kierowca z mercedesa został poważnie ranny i został przewieziony do szpitala – informuje rzecznik płockiej policji.

Na miejscu kierowcy muszą spodziewać się utrudnień w ruchu, policjanci kierują auta na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze do około godziny 16.30.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Okoliczna mieszkanka says:

  Ile jeszcze na na tym skrzyzowaniu musi sie wydarzyć żeby ktoś mądry w końcu podjął decyzję o wybudowaniu tam ronda? Może to w końcu już czas….będzie z korzyścią dla wszystkich trzech stykających się tam dróg….a i wypadki sie skończą…

 2. Kierowca says:

  Kolejny stary dziad spowodował wypadek ?
  Dziś na ulicy 1 Mają 72 koleś potrącił kobietę która przechodziła po pasach i miała zielone światło
  Zabrać im prawko

 3. Mirek says:

  Widziałem wypadek. Przejeżdżałem wlasnie w stronę Ciachcina i musiałem jechać polami żeby objechać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU