Zderzenie auta z pociągiem. Kierowca nie żyje

REKLAMA

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielne popołudnie. Na przejeździe kolejowym w miejscowości Bronowo Zalesie samochód osobowy zderzył się z szynobusem. Kierowca poniósł śmierć na miejscu, pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala.

Wypadek miał miejsce 11 stycznia około godziny 16.50. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem seat ibiza, 43-letni mieszkaniec powiatu płockiego, usiłował przejechać przez niestrzeżony przejazd kolejowy w miejscowości Bronowo Zalesie. Niestety, uderzył w bok przejeżdżającego w tym czasie szynobusu, w wyniku czego samochód spadł z drogi do przydrożnego rowu, gdzie dachował.

PowiązaneTematy

– Kierujący samochodem poniósł śmierć na miejscu, natomiast jego pasażerowie, 34-letnia kobieta i 11-letni chłopiec doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala, gdzie trwają ich badania – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

W związku z tym zdarzeniem, droga w miejscowości Bronowo Zalesie była zablokowana, a policjanci i strażacy kierowali ruch na objazdy. Utrudnienia trwały do późnych godzin wieczornych.

fot.: Zdjęcie rozbitego w wypadku seata ibizy zamieszczone przez użytkownika AnetaPlock na portalu kontakt24.tvn24.pl
fot.: Zdjęcie rozbitego w wypadku seata ibizy zamieszczone przez użytkownika AnetaPlock na portalu kontakt24.tvn24.pl