REKLAMA

Zatrzymany 31-latek. Włamywał się do samochodów

REKLAMA

Miniony weekend na drogach minął dość spokojnie – obyło się bez wypadków, doszło jedynie do 6 kolizji w Płocku i 10 w powiecie. Nie zabrakło jednak zdarzeń o charakterze kryminalnym.

Pomimo trudnych warunków drogowych, za kierownicę wsiadły też osoby z promilami. Policja zatrzymała w powiecie dwóch nietrzeźwych kierowców – w Brwilnie (gm. Stara Biała) i Nowym Trzepowie (gm. Stara Biała), a 39 osób doprowadziła do izby wytrzeźwień.

Doszło również do włamań i kradzieży.

8 stycznia w Płocku przy ul. Tumskiej, z elewacji budynku nieznany sprawca ukradł kamery przemysłowe, o łącznej wartości około 2300 zł.Policja zatrzymała również mężczyznę, który prawdopodobnie 9 stycznia w Płocku na ul. Kolegialnej i Misjonarskiej włamał się do dwóch samochodów i ukradł radio CB i radioodtwarzacz. Wartość strat to około 1000 zł. Ten sam mężczyzna podejrzewany jest o włamanie do dwóch samochodów i kradzież dwóch radioodtwarzaczy, do jakich doszło w nocy z 9 na 10 stycznia w Płocku przy ul. Tumskiej i Sienkiewicza. Łączna wartość strat w tym przypadku to 2500 zł.

– Mężczyzna podejrzewany o dokonanie ww. włamań do pojazdów, w wyniku prowadzonych przez policjantów ustaleń, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. To 31-letni mieszkaniec Płocka. Dzisiaj mężczyzna zostanie przesłuchany w powyższej sprawie – wyjaśnia Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

Rzecznik dodaje również, że w związku z WOŚP nie było żadnych niepokojących zgłoszeń.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU