REKLAMA

Zatańcz jutro zumbę. Charytatywnie

REKLAMA

Już jutro, 6 lipca, w Hali Chemika o godz. 15 wszyscy miłośnicy energetycznego tańca będą mogli spalić pokaźną ilość kalorii, a przy okazji pomóc 13-letniemu chłopcu. Cały dochód z imprezy przeznaczony będzie na leczenie Czarka Olbińskiego.

Czarek jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, jak również Ośrodka Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów” w Zaździerzu. Ze względu na mózgowe porażenie dziecięce, wymaga ciągłej rehabilitacji. Niestety, ciężka sytuacja finansowa rodziców nie pozwala na zaspokojenie wszystkich jego potrzeb.

Organizatorzy akcji postanowili pomóc chłopcu, organizując 6 lipca 4-godzinny maraton zumby, z atrakcjami w postaci losowania nagród i licytacją figurek, laurek czy maskotek, ofiarowanych przez znajomych i przyjaciół Czarka ze szkoły w Łącku, jak również podopiecznych Ośrodka Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów” w Zaździerzu.Maraton poprowadzą instruktorzy Zumba® Fitness: Agnieszka Trzcińska, Michał Milewski, Joanna Milewska, Kamil Solski, Olga Marek, Ewa Filant, Maria Szadkowska i Łukasz Świtalski.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU