Zamieść swoje życzenia w gazecie. Za darmo!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Chcecie w niecodzienny sposób złożyć życzenia świąteczno-noworoczne? Specjalnie dla naszych Czytelników mamy wyjątkową propozycję.

W najbliższym wydaniu gazety PetroNews, która ukaże się 19 grudnia, jedną stronę przeznaczymy specjalnie na Wasze życzenia. Wystarczy, że wpiszecie je w komentarzu pod artykułem, a już za tydzień możecie podarować swoim bliskim niezwykły prezent – życzenia, które będą mogli przeczytać w ostatnim tegorocznym wydaniu papierowej wersji PetroNews.

W gazecie znajdą się wszystkie życzenia, które zostaną wpisane w komentarzu, pod warunkiem, że nie zawierają słów uznanych powszechnie za obraźliwe oraz dotyczą wyłącznie osób prywatnych. Nie zapomnijcie się podpisać, dzięki temu bliscy będą wiedzieli, że życzenia są właśnie od Was.

Ze względu na terminy wydawnicze, w gazecie możemy zamieścić komentarze, które pojawią się do poniedziałku (16 grudnia) do godz. 10. Największe szanse na zamieszczenie ma pierwszych czterdzieści wpisów. Liczymy na Waszą kreatywność :)

Podziel się:

6 komentarzy

 1. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2014 rok aby był lepszy niż mijający 2013 mieszkańcom Osiedla Dobrzyńska

 2. Wesołych świąt! Bez zmartwień,
  Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
  Z gościem, co niesie szczęście!
  Czeka nań przecież miejsce.
  Wesołych świąt! A w święta,
  Niech się snuje kolęda.
  I gałązki świerkowe
  Niech Wam pachną na zdrowie.
  Wesołych świąt! A z Gwiazdką! –
  Pod świeczek łuną jasną
  Życzcie sobie jak najwięcej
  Zwykłego, ludzkiego szczęścia.

  kochanemu Mężowi, Tacie, Bratu, wspaniałym Teściom, Szwagrowi oraz przyjaciołom życzy Alicja

 3. Niech magiczna noc wigilijnego wieczoru przyniesie Wam spokój i radość. Niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok obdaruje Was pomyślnością i szczęściem. Najpiękniejszych świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia….kochanej Mamie Joli, Tacie Leszkowi, wspaniałym Teściom,całej rodzince, znajomym oraz najukochańszemu Mężowi Krzysiowi życzy Asia:)

 4. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim moim bliskim spokoju, pełnych nadziei i radości dni, pięknych zapachów, cudownych smaków…a przede wszystkim nacieszenia oczu i serc bliskością tych, których kochamy…

 5. Krzysiek Tober na

  W Dzień Bożego Narodzenia, życzę wam wszystkiego dobrego, szczęścia, zdrowia i radości, niech Wam w sercu Pan Bóg gości i błogosławi na każdy dzień. Wszystkiego dobrego i szczęśliwego Nowego Roku, z okazji Świąt życzy babci Zosi, dziadkowi Tadeuszowi, siostrze Magdzie, rodzicom i całej rodzinie Krzysiek.

 6. Monika Gadomska na

  W Wigilię Bożego Narodzenia gwiazda Pokoju drogę wskaże.
  Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń.
  Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi,
  staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami.
  Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie.
  Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie… Karolkowi, Kini, Lence, Agatce, Martuni, całej wspaniałej Rodzinie i Przyjaciołom z okazji Świąt życzy Miłoszek z rodzicami

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji