Zakupy spożywcze na stacji paliw. Jako pierwszy Płock

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od Płocka rozpoczął się pilotażowy program PKN Orlen i Grupy Eurocash, dzięki któremu klienci, odwiedzający stację paliw, będą mogli również zrobić zakupy spożywcze. Na wybranych stacjach paliw zaczną działać małe supermarkety pod marką Delikatesy Centrum, oferujące pełen asortyment artykułów spożywczych, w tym także artykuły świeże. Płocczanie mogą już testować pierwszy taki obiekt w Polsce.

Eurocash to znana sieć dystrybucji artykułów spożywczych. Wspólnie z płockim koncernem realizuje projekt, dzięki któremu klienci będą mogli zrobić na stacjach paliw pełne zakupy, po konkurencyjnych cenach, w zaadaptowanych do nowego formatu sklepach Delikatesy Centrum. Pierwszy taki obiekt został już otwarty na stacji paliw przy ul. Wyszogrodzkiej 150 w Płocku.

Według założeń projektu, klienci będą chcieli robić zakupy spożywcze przy okazji tankowania samochodu, ze względu na oszczędność czasu. Program wprowadzony jest pilotażowo, aby przetestować ten kierunek rozwoju. Zarówno przedstawiciele Orlenu, jak i Eurocash nie ukrywają, że liczą na dalszą ekspansję tego projektu. Przez najbliższy rok koncepcja delikatesów na stacjach paliw będzie dopracowywana i dostosowywana do oczekiwań klientów. Dopiero wówczas zostanie podjęta decyzja o powstaniu większej ilości takich obiektów.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji