REKLAMA

Zakręć pupą i pomóż chłopcu

REKLAMA

W najbliższą sobotę, 6 lipca odbędzie się maraton zumby. Tym razem walorem imprezy nie będzie wyłącznie spalanie kalorii. Cały dochód zostanie przekazany na rzecz Czarka Olbińskiego, chłopca, który walczy z mózgowym porażeniem dziecięcym.

W Hali Chemika dokładnie o godz. 15 spotkają się miłośnicy energetycznego tańca, którzy jednocześnie chcą pomóc 13-letniemu chłopcu. Czarek jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, jak również Ośrodka Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów” w Zaździerzu. Ze względu na mózgowe porażenie dziecięce, wymaga ciągłej rehabilitacji. Niestety, ciężka sytuacja finansowa rodziców nie pozwala na zaspokojenie wszystkich jego potrzeb.

I Płocki Charytatywny Maraton Zumby® jest organizowany właśnie przez Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji „12 Dębów”. Instruktorzy z Warszawy, Sierpca i Płocka, posiadający uprawnienia do prowadzenia zajęć typu Zumba® Fitness, poprowadzą je nieodpłatnie. A dlaczego jest to pierwszy charytatywny maraton? Organizatorzy planują cykl tego typu spotkań, za każdym razem na rzecz innego podopiecznego.

Plan maratonu
Zajęcia będą trwały w sumie przez cztery godziny, w trakcie których taniec zajmie trzy, godzinne cykle. W przerwach będą losowane nagrody wśród osób, które przekazały datek na rzecz Czarka. Nagrodami będą gadżety, upominki, zestawy kosmetyków, karnety na basen lub masaż ręczny, a także bilety do kina, ofiarowane przez darczyńców i sponsorów. Wystąpi również grupa taneczna ze Studia Tańca „Show Time” w Płocku. W przerwie przeprowadzona będzie również licytacja figurek, laurek i maskotek, ofiarowanych przez znajomych i przyjaciół Czarka ze szkoły w Łącku, jak również podopiecznych Ośrodka Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów” w Zaździerzu. Po licytacji przez następną godzinę ponownie zostaną poprowadzone zajęcia Zumba® Fitness. W trakcie maratonu odbędą się także prezentacje kosmetyczne, biżuterii, sprzętu rehabilitacyjnego i zabawek dla dzieci.Maraton poprowadzą instruktorzy Zumba® Fitness: Agnieszka Trzcińska, Michał Milewski, Joanna Milewska, Kamil Solski, Olga Marek, Ewa Filant, Maria Szadkowska i Łukasz Świtalski.

Sponsorzy i fundatorzy nagród rzeczowych:
– Ośrodek Rekreacji Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów”
– Show Time – Studio tańca
– Estetiq point – Salon kosmetyczny
– City Spa – klinika urody
– Bobasek – sklep dla dzieci
– Kosmetyki Dla – firma kosmetyczna
– Inter media – agencja reklamowa
– Centrum Edukacji Grupa Orlen
– Nove Kino „Przedwiośnie”
– Klub Wisła Płock.

Portal PetroNews.pl objął imprezę patronatem medialnym.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU