Zakończono montaż kolejnych tablic informacyjnych

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak podaje Urząd Miasta Płocka, MZD zakończył drugi etap Systemu Informacji Miejskiej. W mieście zamontowano m.in. nowe tablice z nazwami ulic. Odświeżone oznaczenia pojawiły się na m.in. na osiedlach Kolegialna, Kochanowskiego i na Podolszycach.

W ramach programu oznaczono również wybrane ulice na osiedlach: Ciechomice, Międzytorze i Góry. Jak zapewnia ratusz, to nie koniec montowania tablic i oznaczeń. MZD będzie kontynuował wdrażanie Systemu Informacji Miejskiej na kolejnych osiedlach miasta Płocka w 2015 roku.

Przypomnijmy, Systemu Informacji Miejskiej to nowe tablice informacyjne w dwóch kolorach – niebieski, poza strefą zabytkową i brązowy – w strefie zabytkowej. Docelowo oznakowaniu podlegać będzie łącznie ponad tysiąc obiektów w całym mieście. W latach 2013-2019 nastąpi sukcesywnie wdrożenie spójnego oznakowania miasta przyjaznego dla mieszkańców i turystów, zarówno pieszych, jak i zmotoryzowanych.

W bieżącym roku zamontowano już część tablic. W mieście pojawiły się tablice numerowe oraz te, będące informacją uliczną i o mostach. W mieście rozstawiono też informację kierującą dla pieszych. Wdrożenie II etapu SIM rozpoczęło się latem 2014 roku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji