Zagraj z Radosławem Majdanem… na PS

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Święto sportu zapowiada Galeria Wisła na najbliższy weekend. 10 maja będzie można spotkać tam Radosława Majdana, pograć na Playstation, w piłkarzyki czy inne gry sportowe. Całość poprowadzi znany komentator sportowy, Bożydar Iwanow.

Impreza rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji, w tym pokazy oraz konkursy z nagrodami. Zaplanowano także m.in. szkolenie dla młodych bramkarzy i pojedynki na Playstation, w których będzie można zmierzyć się z Radosławem Majdanem, byłym polskim bramkarzem Pogoni Szczecin oraz reprezentantem Polski. Obecnie Radosław Majdan jest działaczem piłkarskim i trenerem bramkarzy, występuje także jako komentator sportowy. Niewiele osób wie, że były piłkarz jest od dwóch lat gitarzystą zespołu rockowego The Trash.

Warsztaty komentarzy sportowych poprowadzi Bożydar Iwanow, dziennikarz, który oprócz komentowania zajmuje się także prowadzeniem studia podczas meczów piłki nożnej. Na antenie Polsatu Sport komentuje mecze Ligi Mistrzów oraz Eredivisie. W Płocku Iwanow będzie komentował na żywo pojedynki klientów w odbywających się grach sportowych.

W trakcie imprezy odbędą się również pokazy i warsztaty Freestyle Footballu, prowadzone przez jeden z najlepszych zespołów w Polsce. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać ze strefy gry, wyposażonej w stanowiska Playstation, stoły do piłkarzyków i inne gry sportowe.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji