REKLAMA

Zagłosuj na jedną z trzech wersji utworu i wygraj doskonałe bezprzewodowe słuchawki!

REKLAMA

Radiomixx.pl zaprasza do udziału w konkursie na najlepszy remiks utworu „Kibice – Biało Czerwone Barwy Dwie”. Wystarczy zagłosować na jedną z trzech propozycji i przesłać krótkie uzasadnienie, dlaczego właśnie ta wersja podoba nam się najbardziej. Do wygrania są bezprzewodowe słuchawki znanej marki Kruger&Matz.

Płockie radiomixx.pl ogłosiło konkurs, w którym do wygrania są bezprzewodowe słuchawki Kruger&Matz (model KM 665BT). Są one wyposażone w moduł Bluetooth, dzięki któremu można słuchać muzyki bezprzewodowo. Zaletą jest też wbudowany mikrofon, który pozwoli na wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych. Najważniejsze w nich jednak jest doskonałe brzmienie, osiągane dzięki świetnie zestrojonym głośnikom, które zapewniają mocne, głębokie basy oraz klarowne soprany. W izolacji od zewnętrznego hałasu pomagają bardzo wygodne, grube nauszniki wykonane z ekoskóry.

Co zrobić, aby otrzymać te wyjątkowe słuchawki?Należy zagłosować na jeden z trzech remiksów utworu „Kibice – Biało Czerwone Barwy Dwie”, które można wysłuchać na stronie rmixx.pl. Na adres: konkurs@radiomixx.pl trzeba natomiast wysłać krótkie uzasadnienie swojego wyboru.

Jury konkursu wybierze trzy najbardziej oryginalne, nieszablonowe lub zaskakujące wypowiedzi, które nagrodzi bezprzewodowymi słuchawkami. Głosować można do 23 czerwca, do końca dnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 czerwca.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU