REKLAMA

Zaginęła nastoletnia dziewczynka [AKTUALIZACJA]

REKLAMA

Płocka policja poszukuje 14-letniej Adrianny Zemczak. Dziewczynka w sobotę wieczorem wyszła z domu i dotychczas nie skontaktowała się z rodziną.

ZEMCZAK ADRIANNA LAT 1414-letnia płocczanka Ada Zemczak wyszła z domu 16 stycznia około godziny 20, mówiąc, że idzie do rodziny, gdzie nie dotarła. – Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną, miejsce jej pobytu nie jest znane – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji, podając rysopis dziewczynki.

Adrianna Zemczak
Rysopis: wzrost około 150 cm, szczupła budowa ciała, włosy do ramion koloru ciemny blond, oczy niebieskie, charakterystyczna cera po przebytym trądziku. Dziewczynka ubrana była w brązową kurtkę z kapturem długości 3/4, niebieskie dżinsy tzw. rurki, czarną czapkę z napisem BAD.Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 24 266 15 66, 24 266 16 00, 24 266 16 01 lub pod numerami tel. alarmowych 997 i 112.

Aktualizacja

Jak poinformował Krzysztof Piasek, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zakończyli poszukiwania za zaginioną Adrianną Zemczak. Dziewczynka cała i zdrowa powróciła do domu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU