Zaginął mężczyzna. Policja prosi o pomoc

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

26-letni Marcin Bidziński od 22 lipca nie daje znaku życia. Policjanci z Posterunku Policji w Starej Białej proszą o pomoc w odnalezieniu tego mężczyzny.

Marcin Bidziński jest mieszkańcem miejscowości Srebrna (powiat płocki). Z domu wyszedł 16 lipca około godz. 13 – miał jechać do pracy w Ciechocinku. 22 lipca skontaktował się z rodziną telefonicznie, informując, że jest w Warszawie i wróci do domu nazajutrz. Jednak dotychczas nie wrócił do domu, nie odbiera telefonów i nie kontaktuje się z rodziną, która nie zna miejsca jego pobytu.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 170 cm, waga ok. 65 kg, szczupła budowa ciała, ogolony głowa, oczy niebieskie, widoczne ubytki uzębienia. Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w czarny podkoszulek z krótkim rękawem, z niebieskimi wstawkami na rękawach i w dolnej części, spodnie dżinsowe ¾, koloru jasnoniebieskiego, białe skarpety, buty typu adidas czarne, zniszczone.

Policja prosi osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu, o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku, tel. 997 lub z Posterunkiem Policji w Starej Białej tel. 24 266 14 96.

marcin-bidziński

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji