REKLAMA

Z parkingu ukradli samochód – weekend w Płocku i powiecie

REKLAMA

Wypadek, aż dwadzieścia sześć kolizji, dwadzieścia osiem osób doprowadzonych do izby wytrzeźwień oraz cztery zdarzenia kryminalne to liczby minionego weekendu w Płocku oraz na terenie powiatu płockiego.

Do wspomnianego wypadku doszło w piątek, 30 października, w miejscowości Chmielewo (gm. Wyszogród), na drodze krajowej nr 62. W wyniku tego zdarzenia, trzy osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Również w piątek, na trasie ks. Popiełuszki w Płocku miała miejsce kradzież elektronarzędzi o wartości około 660 zł. Sprawca został jednak zatrzymany przez ochronę i przekazany policji.Z kolei w nocy z 30 na 31 października, w powiecie doszło do dwóch kradzieży. Najpierw w miejscowości Czermno (gm. Gąbin), skradziono kosę spalinową oraz paliwo z niezamkniętego pomieszczenia gospodarczego, a wartość strat wyceniono na około 1 tys. zł. Natomiast w Maszewie Dużym (gm. Stara Biała), z terenu jednej z posesji zabrano rower oraz elektronarzędzia o łącznej wartości około 1,5 tys. zł.

Do ostatniej kradzieży doszło w niedzielę, 1 listopada. Z jednego z parkingów przy ul. Powstańców Styczniowych w Płocku skradziono samochód bmw x3 o wartości około 60 tys. zł.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU