Wypadek na Wyszogrodzkiej. Ranny kierowca

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W miniony weekend na terenie Płocka i powiatu płockiego miało miejsce aż 37 kolizji (w tym 27 w Płocku). Doszło również do dwóch wypadków.

O zdarzeniu, do którego doszło 28 lipca na skrzyżowaniu ul. Wyszogrodzkiej i Morelowej, informowaliśmy już w piątek. W wypadku ranny został motocyklista.

Ogromne korki na Wyszogrodzkiej. Kierowca motocykla w szpitalu

29 lipca natomiast doszło do wypadku w Płocku, na ul. Wyszogrodzkiej/ Parcele.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem skoda najechał na tył opla, którego kierujący wykonywał manewr skrętu w lewo – mówi Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – W wyniku zdarzenia, kierowca z opla doznał urazu odcinka szyjnego kręgosłupa i został przewieziony do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – dodaje rzecznik.

W weekend policjanci zatrzymali także 4 nietrzeźwych kierowców: w Płocku na ul. Szpitalnej i Czwartaków oraz na terenie powiatu w miejscowościach Topólno (gm. Gąbin) i Słupno.

Nie zabrakło również kradzieży.

  • 28 lipca w Płocku przy ul. Rybaki, w niewyjaśnionych okolicznościach skradziono torbę, w której znajdował się dowód osobisty.
  • 29 lipca w miejscowości Bronowo Zalesie (gm. Stara Biała) włamano się do budynku gospodarczego, z którego skradziono kosiarkę spalinową, podkaszarkę i basen. Wartość strat wyceniono na ok. 3,5 tys. zł.
  • 29 lipca w Płocku przy ul. Tysiąclecia, na terenie galerii handlowej Atrium Mosty skradziono portfel, w którym znajdował się dowód osobisty i pieniądze w kwocie 200 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji