REKLAMA

Ogromne korki na Wyszogrodzkiej. Kierowca motocykla w szpitalu

REKLAMA

W piątek przed południem doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulicy Wyszogrodzkiej z Morelowej. Osobówka zderzyła się z motocyklem. Na miejscu zdarzenia momentalnie utworzyły się korki.

Do zdarzenia doszło 28 lipca przed godziną 11, na skrzyżowaniu ulicy Wyszogrodzkiej z Morelową w Płocku. Jak informuje nasz czytelnik, wyjeżdżająca z ulicy Morelowej toyota avensis zderzyła się z jadącym ulicą Wyszogrodzką motocyklem.

– Kierowca motocykla jest ranny, karetka zabrała go właśnie do szpitala – relacjonuje nasz czytelnik.

Z informacji, które uzyskaliśmy wynika, że na miejscu momentalnie utworzyły się korki. Sytuację komplikuje fakt, że remontowana jest ulica Harcerska, a wypadek miał miejsce na trasie wylotowej na Warszawę, dokładnie naprzeciwko wyjazdu z Nowego Gulczewa.

Z Imielnicy wyjechać trudno i… tak zostanie. Do końca remontuInformację potwierdził rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek.

– W tej chwili całkowicie zablokowany jest ruch w tym miejscu, wkrótce postaramy się uruchomić ruch wahadłowo – informuje rzecznik. – Niestety, ze względu na remontowaną ulicę Harcerską, nie mamy możliwości wytyczenia objazdów – tłumaczy Krzysztof Piasek.

Jak pisaliśmy, to skrzyżowanie jest obecnie bardzo niebezpieczne. Wypadek w tym miejscu był, niestety, tylko kwestią czasu…

Aktualizacja

Po godz. 12 rzecznik płockiej policji uzupełnił informacje, dotyczące wypadku.

– Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący toyotą, 43-letni mieszkaniec powiatu płockiego, wyjeżdżając z ul. Morelowej, wymusił pierwszeństwo przejazdu motocykliście, 51-letniemu mieszkańcowi powiatu płockiego. W wyniku zdarzenia, kierowca motocykla doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala, gdzie trwają jego badania. Na miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, ruch odbywa się wahadłowo, utrudnienia mogą potrwać do godz. 13 – informuje Krzysztof Piasek.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

 1. Tak says:

  Toyota Avensisis, nie toyota avensis. Poza tym kłania się slowotworstwo. Kogo Wy zatrudniacie?

  • Redakcja says:

   Nazwy firm, marek i typów wyrobów przemysłowych pisze się wielką literą, nazwy samych tych wyrobów zaś jako nazwy pospolite – małą.
   Jeśli słowo typu „Ford/ford” występuje jako nazwa wyrobu – pisze się je małą literą, np. Jechał fordem, Kupił lublina.
   Zasady te opisane są w „Nowym słowniku ortograficznym PWN” pod red. E. Polańskiego (Warszawa 1997) pod numerami [58] 18.1 i [109] 20.10.

   Bardzo prosimy o przemyślaną odpowiedź, np. „Ooo, faktycznie – zatrudniacie profesjonalistów. Przepraszam”. ;-) Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU