Wypadek na Piłsudskiego. Ranny w szpitalu [FILM]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wieczorem doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych przy al. Piłsudskiego. Ranny został przewieziony do szpitala.

Jak informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji, do zdarzenia doszło w poniedziałek, 9 marca, około godziny 18.20. – Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że kierujący samochodem vw passat, 45-letni mieszkaniec Płocka, potrącił przechodzącego przez ulicę na oznakowanym przejściu mężczyznę, 20-letniego mieszkańca powiatu płockiego – informuje rzecznik.

Ranny 20-latek został przewieziony do szpitala, gdzie trwają jego badania. Na miejscu zdarzenia policjanci, pod nadzorem prokuratora, wykonali oględziny miejsca wypadku. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego postępowania, jednak już wiadomo, że kierujący volkswagenem był trzeźwy.

W związku z wypadkiem, na al. Piłsudskiego, w kierunku centrum dwa pasy są zablokowane, ruch odbywa się tylko prawym pasem. O godzinie 21, gdy przejeżdżaliśmy obok miejsca zdarzenia, utrudnienia nadal trwały.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji