Kiermasz Świąteczny

Magiczna atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zapach choinki, pomarańczy i cynamonu a przede wszystkim moc pięknych i wyjątkowych przedmiotów będą czekały na każdego kto w dniach 4-5 grudnia wybierze się na Tumską 16. W przeddzień dnia świętego Mikołaja chcemy zaprosić wszystkich, którzy pragną podarować swoim bliskim coś wyjątkowego i niepowtarzalnego oraz poszukać Magii Świąt z dala od zgiełku i przedświątecznego szału.
To właśnie w naszej galerii będzie można poczuć wyjątkowy klimat świąt i spędzić miło czas . W artystycznej atmosferze Galerii Oficyny na przybyłych czekać będzie wiele wystawców prezentujących swoje oryginalne wyroby. Nasz kiermasz to unikalna propozycja dla Płocczan by poznać świąteczną ofertę lokalnych wytwórców – artystów, rękodzielników oraz lokalnych firm zajmujących się designem oraz dekoracją wnętrz.
W ofercie wystawców znajdują się m.in. słodycze, ciastka, herbaty, wyroby wełniane, ozdoby świąteczne,choinki, świeczniki, kartki świąteczne, biżuteria, bombki, rzeźby, torby, ręcznie szyte zabawki i akcesoria dla dzieci, oryginalne meble, elementy do dekoracji wnętrz oraz wiele innych. Wśród wystawców m.in. takie marki jak: Meesh, Pracownia Tynka, GoDeco, Magdalena Carter, By Kejt, AnnaWitraże ,Polka Studio, Mamine.pl i RoomBy.
O świąteczne uciechy podniebienia zadba restauracja Pod prąd.
Boże Narodzenie coraz bliżej, dlatego warto pomyśleć o świątecznych zakupach nieco wcześniej i nie odkładać ich na ostatnią chwilę.
Zapaszamy!!!
piątek 04.12.2015
10.00-18.00
sobota 05.12.2015
10.00-14.00
Galeria Sztuki Oficyna

|||::
Płock ul. Tumska 16