Serce elfa na Włodkowicu

REKLAMA

„Serce elfa – baśniowa opowieść o powstaniu Płocka” to spektakl przygotowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Płocku. Sztuka zostanie wystawiona w najbliższą niedzielę. 

Sztuka stworzona przez SOS-W nr 1 to jedna z interpretacji legend powstania naszego miasta. – Przedstawienie stworzyliśmy na podstawie legendy o Płocku, natomiast scenariusz to dzieło przygotowane przez opiekunki grupy – powiedział Bogusław Kaczkowski, dyrektor Ośrodka.

PowiązaneTematy

Zanim goście imprezy zobaczą kunszt aktorski grupy „Nasze gwiazdy”, przez dwa dni, tj. w sobotę i niedzielę, będzie można oglądać wystawę fotograficzną. – Wystawa przedstawia nasz ośrodek w kontekście różnych wyjazdów czy osiągnięć – wyjaśnił Bogusław Kaczkowski. – Na zdjęciach przedstawieni są nasi podopieczni, autorami jest nasza kadra.

Po niedzielnym przedstawieniu, przybyli na wydarzenie goście zobaczą na scenie zespół „Po koncercie”, który tworzy dodatkowy akompaniament do muzyki Piotra Czajkowskiego. – Nasi muzycy używają różnych instrumentów, często są nimi łyżki czy pokrywki od garnków, dlatego też nazywamy naszych artystów „Kuchenną orkiestrą” – wyznał dyrektor SOS-W nr 1 w Płocku.

Impreza odbędzie się 7 grudnia o godzinie 17 w sali 103 budynku E, Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.