Wybrano nowego szefa MZOS-u. Został nim… warszawianin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Urząd miasta rozstrzygnął konkurs na stanowisko szefa Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych. Został nim 48-letni Zbigniew Idziakowski, mieszkający na co dzień w Warszawie. 

Przypomnijmy, w połowie lutego ze stanowiskiem dyrektora MZOS-u pożegnał się Andrzej Zarębski. Dotychczasowy szef Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych został oddelegowany do Sekcji Piłki Ręcznej Wisły Płock, gdzie postawiono przed nim m.in. zadanie uruchomienia i poprowadzenia pubu sportowego w Orlen Arenie.

Jakiś czas temu funkcję pełniącego obowiązki szefa MZOS-u przejął Sebastian Dymek z wydziału sportu ratusza. W tym samym momencie urząd ogłosił konkurs, który miał wyłonić nowego dyrektora. Do konkursu stanęło ośmiu kandydatów, z czego sześciu spełniło oczekiwania formalne. Wśród nich znalazła się była dyrektorka MZOS-u, Wioletta Kasztelan, która jednak nie miała wielkich szans na sukces.

W gronie kandydatów znalazł się także Zbigniew Idziakowski, 48-letni warszawianin, absolwent dziennikarstwa i nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, którego płocczanie znają przede wszystkim jako eksperta stowarzyszenia Nasz Kraj – to właśnie w tej roli odwiedził Płock w 2010 roku. Prezydent ogłosił, że to właśnie on został nowym szefem MZOS-u.

Jak czytamy w oficjalnym uzasadnieniu ratusza, Idziakowski spełnił wszystkie wymogi i najlepiej zaprezentował się w rozmowie kwalifikacyjnej. – Kandydaci oceniani byli według następujących kryteriów: kwalifikacja, doświadczenie zawodowe i przydatność do pracy na stanowisku dyrektora – tłumaczy Urząd Miasta Płocka. – Pan Zbigniew zaprezentował się bardzo dobrze i przedstawił koncepcję funkcjonowania Miejskiego Zespołu Obiektów Sportowych w pełni odpowiadającą oczekiwaniom pracodawcy – dodaje ratusz.

Nowy szef MZOS-u, który zajmuje się przede wszystkim płockimi placówkami i obiektami sportowymi, podejmie pracę po zamknięciu wszystkich procedur. Idziakowski zarządzał będzie m.in. boiskami, pływalniami, a także molem.

Podziel się:

1 komentarz

  1. płoczczanie wyjeżdżali do stolicy za pracą teraz jest odwrotnie hmmm stolica przyjeżdża za pracą do Płocka

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji