REKLAMA

Wspólna Wigilia mieszkańców

REKLAMA

17 grudnia organizowana jest wspólna Wigilia dla mieszkańców na osiedlu Radziwie. Podobne wydarzenie odbędzie się również w Orszymowie (gmina Mała Wieś).

W najbliższą niedzielę o godzinie 11 Starostwo Powiatowe w Płocku, wraz z Gminnym Centrum Kultury w Małej Wsi „MultiOsada”, Parafią pw. św. Floriana w Orszymowie, Gminą Mała Wieś i Stowarzyszeniem Kobiet Wiejskich Malwa zapraszają na wspólną Wigilię, która rozpocznie się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Orszymowie. Następnie, o godzinie 12, zaplanowano wigilijny poczęstunek Stowarzyszenia Kobiet Wiejskich Malwa. Atrakcją wydarzenia będzie koncert kolęd w wykonaniu Kapeli Góralskiej z Zakopanego.

Również 17 grudnia, ale o godzinie 16.30, rozpocznie się natomiast wspólna Wigilia na Osiedlu Radziwie, na którą zapraszają Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Starostwo Powiatowe w Płocku, Proboszcz Parafii Świętego Benedykta w Płocku – Radziwiu Mariusz Oryl, Rada Mieszkańców Osiedla Radziwie oraz Radny Miasta Płocka Tomasz Kominek.Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16.30 Mszą Świętą, a o godzinie 17.30 zaplanowano koncert kolęd w wykonaniu Kapeli Góralskiej z Zakopanego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Anonim says:

    byłem w O rszymowie piękna Wigilia wato było pojechać i tam być,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU