REKLAMA

WOPR zaprasza na prawdziwie Polskie Święta Bożego Narodzenia

REKLAMA

Płoccy ratownicy WOPR zamienią się w Mikołajów. Podczas rozpoczynającej się właśnie akcji pn. „Prawdziwie Polskie Święta Bożego Narodzenia”, będą zbierać słodycze oraz artykuły spożywczo-przemysłowe, którymi następnie obdarowane zostaną wytypowane uprzednio rodziny.

Akcja zbierania darów dla potrzebujących rodzin potrwa do 16 grudnia br.

PowiązaneTematy

– Zwracamy się do wszystkich ludzi wielkiego serca o przekazywanie do siedziby płockiego WOPR, w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej 1a, słodyczy oraz artykułów spożywczo-przemysłowych, które po zakończeniu zbiórki trafią do najbardziej potrzebujących – mówi Katarzyna Chociemska z płockiego WOPR. – Pamiętajmy, że Święta Bożego Narodzenia powinny być czasem nadziei, a upominek, szczególnie niespodziewany, daje ogromną nadzieję! – podkreśla.

Akcję płockich ratowników wsparł już Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej TBS Sp. z o. o., którego pracownicy, uczestnicząc w wielu akcjach charytatywnych, m.in. pomagają sortować i pakować przekazywane dary.

– Osoby, które zechcą wesprzeć akcję, otrzymają wiele atrakcyjnych upominków: m.in. zdjęcie Roberta Lewandowskiego z jego autografem, koszulki z autografami naszego rodzimego wojownika Marcinka Różalskiego oraz znanego artysty – wojownika Popka, oryginalny plecak Jakuba Błaszczykowskiego i Wojciecha Szczęsnego przekazane przez PZPN, plakaty płockiej Wisły z podpisami jej piłkarzy, oryginalne smycze i organizacyjne odznaki organizacyjne PZPN oraz wiele innych – zachęca Katarzyna Chociemska.

W tym szczególnym czasie, warto uszczęśliwić tych wszystkich, którym trudna sytuacja życiowa nie pozwala spędzić Świąt Bożego Narodzenia zgodnie z prawdziwie polską tradycją.