WOPR dla Wojtusia – licytacje na operację

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Wojtuś Turkowski to trzylatek, który wymaga skomplikowanej operacji serca. Ma szansę na jej wykonanie w niemieckiej klinice, jednak koszty przekraczają możliwości rodziców. WOPR postanowił włączyć się w akcję pozyskiwania pieniędzy.

Koszt operacji w Niemczech został wyceniony na 31 tysięcy euro. Rodzice Wojtusia muszą dodatkowo wpłacić 20 procent więcej na wypadek komplikacji. Dlatego płocki WOPR powołał Komitet Organizacyjny do zbiórki publicznej, który właśnie uzyskał zgodę Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji na przeprowadzenie zbiórki dla Wojtusia.

Od 2 maja do 5 czerwca będą wystawione skarbonki w: Pure Mosty, Pure Mazovia, Małachowianka, BugiCafe przy Grodzkiej 15, Sklepie Dołek Monopolowy przy ul.Miodowej, Promyk przy ul. Sucharskiego 2 oraz w ogródkach na Starym Rynku. 8 maja o godz. 18 odbędzie się natomiast kolacja charytatywna, w której będą mogły wziąć udział osoby po wykupieniu cegiełki w wysokości 150 zł. Podczas kolacji zostanie przeprowadzona licytacja.

Wykaz przedmiotów, wystawionych na licytację
1. Talon uprawniający do szkolenia na młodszego ratownika – 1 szt. – wartość początkowa: 400 zł
2. Talon uprawniający do szkolenia na sternika motorowodnego – 1 szt. – wartość początkowa: 400 zł
3. Talon na Rejs jachtem po Wiśle – 1 szt. – wartość początkowa: 200 zł
4. Fotografie oprawione w ramy – 2 szt. – wartość początkowa: 100 zł
5. Obraz oprawiony w ramy – 1 szt. – wartość początkowa: 200 zł
6. Piłka z podpisami piłkarzy ręcznych – 1 szt. – wartość początkowa: 200 zł
7. Piłka z podpisami piłkarzy nożnych – 1 szt. – wartość początkowa: 100 zł.

Brakuje jeszcze 35 tysięcy zł, które trzeba zebrać przed operacją, zaplanowaną na 5 czerwca. Więcej informacji na profilu facebookowym akcji oraz na stronie WOPR Płock.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji