REKLAMA

Wkrótce zmiany na Bielskiej – będzie budowa wiaduktów

REKLAMA

Budowa obwodnicy północno-zachodniej Płocka wkracza w kolejny etap. Zaraz po Świętach Wielkanocnych, w środę, 19 kwietnia nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Bielskiej (DK60) na odcinku miedzy ulicami Wiadukt-Sierpecka.

Wykonawca obwodnicy północno-zachodniej przygotowuje się do rozpoczęcia prac związanych z budową wiaduktu drogowego w ciągu ul. Bielskiej (DK60) i wiaduktu kolejowego w ciągu linii kolejowej nr 033. Właśnie dlatego istnieje konieczność zamknięcia istniejącej ulicy Bielskiej i skierowania ruchu w obu kierunkach na objazd, który zostanie poprowadzony częściowo po wykonanym docelowym układzie łącznic węzła „Bielska”.

źródło: Urząd Miasta Płocka

– Na czas funkcjonowania objazdu, zakłada się całkowite odseparowanie ruchu pieszego od ruchu pojazdów, wyznaczony zostanie tymczasowy ciąg pieszy o szerokości 1,5-2 m poza jezdnią – tłumaczy Konrad Kozłowski z zespołu ds. współpracy z mediami płockiego ratusza. – Na odcinkach, gdzie ciąg pieszy będzie prowadzony bezpośrednio przez teren budowy, zostanie on wygrodzony – dodaje.Zamknięcie ulicy i wytyczenie objazdów nastąpi w środę, 19 kwietnia, przed popołudniowym szczytem komunikacyjnym. Planuje się, że objazd będzie obowiązywać do końca października 2017 r.

Schemat organizacji

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU