REKLAMA

Śmiertelny wypadek motocyklisty

REKLAMA

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie, doszło do tragicznego w skutkach wypadku z udziałem motocyklisty. Nie żyje 18-letni mężczyzna, a druga osoba, 19-latek, przebywa z obrażeniami ciała w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 8 kwietnia br. około godziny 20.30 w Sokołowie (powiat gostyniński).

– Kierujący motocyklem na łuku drogi W-581, jadąc z pasażerem, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na lewą stronę jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji – informuje KPP w Gostyninie. – W wyniku zdarzenia, na miejscu śmierć poniósł 18-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego, drugi uczestnik zdarzenia, 19-letni mieszkaniec powiatu włocławskiego, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – wyjaśniają policjanci.Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem Prokuratora Rejonowego z Gostynina, zabezpieczono materiał dowodowy. Trwają ustalenia dokładnych okoliczności i przyczyn zdarzenia.

– Z uwagi na zaczynający się sezon wiosenno-letni, apelujemy do wszystkich właścicieli jednośladów o rozsądek i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Jak wynika ze statystyk, najczęstszą przyczyną wypadków z udziałem motocyklistów jest brawura i przekraczanie dozwolonej prędkości. Niestety, skutek większości takich zdarzeń jest tragiczny – ostrzega KPP w Gostyninie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU