REKLAMA

Wkrótce XI Płocka Noc Kabaretowa. Chcecie bilety? [ ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Już w najbliższą niedzielę w amfiteatrze odbędzie się XI Płocka Noc Kabaretowa, podczas której zobaczymy m.in. kabaret Paranienormalni, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Formację Chatelet, Marcina Dańca i Katarzynę Pakosińską. Z tej okazji mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia!

30 kwietnia już po raz jedenasty Płock zamieni się w stolicę polskiego kabaretu. Tegoroczna Płocka Noc Kabaretowa tuż przed Świętem Pracy będzie ukłonem w stronę piękniejszej części publiczności. Kobieta pracująca – pod tym hasłem odbędzie się nadchodzące widowisko. Coraz więcej kobiet jest w polityce, na wysokich stanowiskach, w zawodach dotychczas typowo męskich, a jednocześnie wciąż jest kobietą pracującą bez wytchnienia także w domu.

Kabarety, mimo że zdominowane przez mężczyzn, nie przechodzą wobec tego zjawiska obojętnie i odniosą się do niego podczas Płockiej Nocy Kabaretowej. Wśród prowadzących wystąpią dwie niezwykłe kobiety w towarzystwie dwóch, równie fantastycznych mężczyzn. Kabaret Nowaki oraz Katarzyna Pakosińska będą gospodarzami Płockiej Nocy Kabaretowej, na której wystąpią: Paranienormalni, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Formacja Chatelet, K2, Mikołaj Cieślak i Iza Dąbrowska oraz Kabaret A JAK!

KONKURS

Nasi czytelnicy mają okazję wygrać dwa podwójne zaproszenia na XI Płocką Noc Kabaretową, która odbędzie się 30 kwietnia w amfiteatrze.

Co zrobić, aby otrzymać bilety?  Należy przesłać poprawną odpowiedź na pytanie: Do której formacji kabaretowej należała Katarzyna Pakosińska? Pamiętajcie, aby w zgłoszeniu podać imię i nazwisko oraz adres e-mail. Odpowiedzi wraz z danymi osobowymi należy przesyłać na nasz KONTAKT.

Termin przesyłania odpowiedzi upływa 25 kwietnia br. o północy, a po odbiór wygranych biletów zapraszamy 28 kwietnia.Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na naszym profilu facebookowym oraz na portalu PetroNews.pl do 26 kwietnia. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Na pytanie: „Do której formacji kabaretowej należała Katarzyna Pakosińska?  poprawną odpowiedzią było:

Katarzyna Pakosińska należała do kabaretu Moralnego Niepokoju

Poprawnej odpowiedzi udzielili: Pan Michał i Pani Kasia. Zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej drogą mailową.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłych konkursach.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU