ADVERTISEMENT

Wisła rozdaje koszulki na mecz z Arką Gdynia

ADVERTISEMENT

Jak podaje Wisła Płock, rozpoczęła się sprzedaż biletów na sobotni mecz Nafciarzy z Arką Gdynia. Klub przygotował niespodziankę dla kibiców. Osoby, które zdecydują się na kupno biletów w przedsprzedaży, otrzymają koszulkę „Idę na Wisłę”. Ilość t-shirtów jest ograniczona. 

Każdy, kto zdecyduje się na kupno biletu w przedsprzedaży otrzyma kupon, który będzie mógł zamienić na koszulkę. T-shirt „Idę na Wisłę” będzie czekał na obiór przed pierwszym gwizdkiem. Liczba koszulek jest jednak ograniczona. Wisła przygotowała około czterech tysięcy t-shirtów.

PowiązaneTematy

Bilety można kupować na stoisku klubowym Galerii Mazovia (od wtorku do piątku w godzinach 13-20 i w sobotę w godzinach 11-15), a także w sklepiku klubowym na stadionie (od wtorku do piątku w godzinach 8-16).

Wisła poinformowała także, że kasa nr 1 w dniu meczu będzie otwarta bez przerwy od godziny 10. Klub chce, aby jak najwięcej kibiców mogło kupić bilet. Pozostałe kasy rozpoczynają pracę o godzinie 17.

Przed meczem będzie można kupić tylko jedną wejściówkę – wyjątkiem jest sytuacja, w której opiekun chce nabyć bilet dla dziecka. Podczas zakupu w kasach przed stadionem niezbędny jest dokument potwierdzający tożsamość z numerem PESEL.