REKLAMA

Wisła remisuje z Dolcanem Ząbki. Nafciarze wciąż niepokonani

REKLAMA

Wisła Płock, po niezwykle zaciętym i emocjonującym meczu, zremisowała niedzielne spotkanie z Dolcanem Ząbki. To już kolejne spotkanie Nafciarzy bez porażki.

Od początku meczu lepiej prezentowali się piłkarze z Płocka. To Wisła tworzyła więcej okazji do otworzenia wyniku i częściej była w posiadaniu piłki. Niestety – zgodnie z tradycją – zabrakło skuteczności i to przeciwnicy objęli prowadzenie. W 6. minucie zamieszanie w polu karnym wykorzystał Zajawski, który płaskim strzałem pokonał Szczepankiewicza.

Nafciarze usiłowali za wszelką cenę wyrównać. W 28. minucie Burkhardt zagrał na lewą stronę do Kaczmarka, który dośrodkował do Janusa. Ten precyzyjną główką dał Wiśle wyrównanie. Podopieczni Marcina Kaczmarka postanowili iść za ciosem i wyjść na prowadzenie. Cel został zrealizowany przed końcem pierwszej połowy. Janus pięknym strzałem pod poprzeczkę dał swojej drużynie zasłużone, acz ciężko wywalczone prowadzenie.  którego strzale odbiła się najpierw od jednego słupka, potem od drugiego i wyszła w pole gdzie stał Janus i strzałem pod poprzeczkę wyprowadził nas na zasłużone, acz ciężko wywalczone prowadzenie.

Po przerwie więcej inicjatywy w grze wykazali goście spychając Wiślaków do obrony. Nafciarze skupili się na kontratakach licząc na szczęście. Bliski sukcesu był Dziedzic, który po akcji z kontrataku fatalnie spudłował z 4. metrów. Niewykorzystane okazje lubią się mścić. W 68. minucie wychowanek Wisły, Bartek Wiśniewski, uderzył z rzutu wolnego z 16. metrów i pokonał, źle interweniującego, Szczepankiewicza. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Kolejny mecz Wisła zagra na wyjeździe z Kolejarzem Stróże. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 1. września o godz. 17.

Wisła Płock – Dolcan Ząbki 2:2 (2:1)0:1 Dariusz Zjawiński (6.),
1:1 Krzysztof Janus (28.),
2:1 Krzysztof Janus (45.),
2:2 Bartosz Wiśniewski (68.).

Wisła: 93. Daniel Szczepankiewicz – 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 14. Marko Radić, 17. Arkadiusz Mysona – 4. Jacek Góralski, 25. Filip Burkhardt (73. 18. Piotr Wlazło) – 7. Krzysztof Janus, 10. Janusz Dziedzic, 8. Paweł Kaczmarek (78. 13. Tomasz Grudzień) – 11. Marcin Krzywicki (82. 32. Bartłomiej Grzelak)
W rezerwie pozostali: 87. Seweryn Kiełpin, 24. Łukasz Nadolski, 5. Bartłomiej Sielewski, 16. Fabian Hiszpański,

Dolcan: 1. Rafał Leszczyński – 14. Damian Jakubik, 6. Piotr Klepczarek, 19. Rafał Grzelak – 9. Paweł Tarnowski (58. 24. Damian Świerblewski), 23. Szymon Matuszek, 20. Bartosz Osoliński, 13. Grzegorz Piesio (76. 2. Piotr Bazler), 7. Kamil Mazek (58. 15. Tomasz Prejs) – 21. Bartosz Wiśniewski, 10. Dariusz Zjawiński

W rezerwie pozostali: 85. Maciej Humerski, 8. Mateusz Długołęcki, 3. Rafał Zembrowski, 18. Łukasz Matuszczyk

Żółte kartki: Góralski, Mysona – Matuszek, Klepczarek
Sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)
Widzów: ok. 4.000

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU