REKLAMA

Wisła Płock zdradza, jak powstawał ich film w stylu GTA [FILM]

REKLAMA

Jak informowaliśmy, z okazji podpisania kontraktu z Piotrem Tomasikiem, dział marketingu Wisły Płock przygotował specjalny film z piłkarzem w roli głównej, wzorowany na słynnej grze GTA. Jak wyglądało tworzenie tego materiału?

Piotr Tomasik, występujący z numerem 7. na niebiesko-biało-niebieskiej koszulce, podpisał kontrakt z Wisłą Płock, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2022 roku. Z okazji podpisania umowy powstał klip, wzorowany na popularnej serii gier Grand Theft Auto, który rozniósł się szerokim echem, nie tylko w mediach sportowych.

Klub opublikował teraz film, w którym pokazuje kulisy kręcenia filmu, wzorowanego na GTA.

Przypomnijmy, 33-letni Piotr Tomasik dołączył do Wisły Płock 21 czerwca 2019 roku. W sezonie 2019/2020 Tomasik wystąpił w 26 ligowych meczach, w których zaliczył 3 bramki i 2 asysty. Na listę strzelców wpisywał się w spotkaniach z Rakowem Częstochowa (2:1), Arką Gdynia (4:1) oraz ŁKS Łódź (2:0).



Z uwagi na problemy zdrowotne, na początku rundy wiosennej opuścił kilka kolejek, ale mimo to zagrał w 13 meczach, notując asystę przy ważnym golu Dušana Lagatora z Lechią Gdańsk (1:0). Jego dotychczasowy bilans w płockim klubie to 41 występów.

GTA San Plockos. Wisła Płock „umie w internety” [FILM]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU