REKLAMA

Nocne zderzenie samochodów w gminie Bielsk

REKLAMA

Dwa samochody osobowe zderzyły się w nocy z soboty na niedzielę. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 60, w miejscowości Ciachcin.

O kolizji dwóch aut poinformowała na swoim profilu społecznościowym Ochotnicza Straż Pożarna w Bielsku. Jak wyjaśniają strażacy, na miejscu działały zastępy OSP Bielsk oraz JRG nr 1 Państwowej Straży Pożarnej w Płocku.– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 0.10 – potwierdza dyżurny PSP w Płocku. – Na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Ciachcin (gm. Bielsk) doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowały łącznie cztery osoby. Wszystkie opuściły pojazdy przez przybyciem służb, nikomu nic się nie stało – wyjaśnia.

Fot. OSP Bielsk
Fot. OSP Bielsk

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Kierowca says:

    Aż szkoda tak niezawodnego w124. Już takich aut nie bd

    • Anonim says:

      Jeśli Seat ma uderzony prawy narożnik i zagnieciony błotnik, a w Mercedesie wyrwało prawy fartuch i podłużnicę to chyba jego niezawodność i pancerność, należy traktować jako nieśmieszny żart… Uważam, że jest to flagowy przykład braku zainteresowania właściciela stanem podwozia oraz punktów konstrukcyjnych pojazdu, zaniechanie takich czynności obsługowych jak konserwacja podwozia oraz naprawa ubytków w 30-35 letnim pojeździe. Na szczęście nic się nikomu nie stało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU