REKLAMA

Wisła Płock rezygnuje z testowanych piłkarzy

REKLAMA

Wisła Płock wciąż zbroi się przed sezonem, szukając i testując nowych piłkarzy. Jednak nie wszyscy spełniają pokładane w nich nadzieje.

Jak poinformował klub z Łukasiewicza, Bozhidar Vasev i Gustavo Busatto – piłkarze testowani przez klub – nie zostaną piłkarzami Wisły.

Obaj zawodnicy byli obecni na przygotowaniach podczas obozu przygotowawczego w Siedlcach i wystąpili w drugim letnim sparingu Nafciarzy z Górnikiem Łęczna. Opinia szkoleniowców nie była jednak pozytywna. Dlaczego?

Jak podaje klub, bułgarski pomocnik przeciwko spadkowiczowi z Lotto Ekstraklasy rozegrał z kolei całe spotkanie. W pierwszej połowie Vasev nie wykorzystał najlepszej sytuacji do otwarcia wyniku i koniec końców w żaden sposób nie zapisał się w meczowych statystykach – to zdaniem trenera za mało by zostać Nafciarzem.Rewelacyjną formą nie popisał się też brazylijski bramkarz, który ostatnio terminował w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Busatto strzegł bramki przez 45 minut, po czym został zmieniony. W grze kontrolnej nie miał zbyt wiele pracy i choć ostatecznie zachował czyste konto, to swoją postawą nie zachwycił.

Wisła Płock dziękuje za udział w testach i życzy powodzenia w dalszej karierze.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU