REKLAMA

Wisła Płock bez trenera

REKLAMA

Po ponad pięcioletniej pracy przy Łukasiewicza, Marcin Kaczmarek odchodzi z Wisły Płock. Jak podał klub, kontrakt ze szkoleniowcem został rozwiązany na zasadzie porozumienia stron.

Fot. Adek Jasiński

Ta wiadomość to ogromne zaskoczenie. Cele, które wyznaczono dla Kaczmarka na miniony sezon – a więc utrzymanie w grupie – zostały zrealizowane. Co więcej, zarówno klub, jak i jego kibice, pracę szkoleniowca chwalili. Przecież to za jego sprawą Nafciarze awansowali do Ekstraklasy, a w ubiegłorocznych rozgrywkach zameldowali się na dwunastym miejscu. Dlaczego zatem klub żegna się z trenerem?

Nieoficjalnie mówi się, że powodem odejścia są piłkarze, z Dominikiem Furmanem na czele. Jak możemy przeczytać w mediach społecznościowych, krąży plotka, jakoby to były reprezentant kraju chciał, by trener Kaczmarek odszedł z Płocka.Kto zastąpi Kaczmarka? Tego nie wiadomo. W kuluarach typuje się dwa nazwiska – Jacka Zielińskiego i Jacka Paszulewicza. Do czasu powołania nowego trenera, zespół prowadzi Sławomir Rafałowicz, drugi szkoleniowiec Nafciarzy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU