Wisła Płock bez trenera

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Po ponad pięcioletniej pracy przy Łukasiewicza, Marcin Kaczmarek odchodzi z Wisły Płock. Jak podał klub, kontrakt ze szkoleniowcem został rozwiązany na zasadzie porozumienia stron.

Fot. Adek Jasiński

Ta wiadomość to ogromne zaskoczenie. Cele, które wyznaczono dla Kaczmarka na miniony sezon – a więc utrzymanie w grupie – zostały zrealizowane. Co więcej, zarówno klub, jak i jego kibice, pracę szkoleniowca chwalili. Przecież to za jego sprawą Nafciarze awansowali do Ekstraklasy, a w ubiegłorocznych rozgrywkach zameldowali się na dwunastym miejscu. Dlaczego zatem klub żegna się z trenerem?

Nieoficjalnie mówi się, że powodem odejścia są piłkarze, z Dominikiem Furmanem na czele. Jak możemy przeczytać w mediach społecznościowych, krąży plotka, jakoby to były reprezentant kraju chciał, by trener Kaczmarek odszedł z Płocka.

Kto zastąpi Kaczmarka? Tego nie wiadomo. W kuluarach typuje się dwa nazwiska – Jacka Zielińskiego i Jacka Paszulewicza. Do czasu powołania nowego trenera, zespół prowadzi Sławomir Rafałowicz, drugi szkoleniowiec Nafciarzy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji