REKLAMA

Wisła Płock będzie miała nowego sponsora?

REKLAMA

Ile lat już Orlen nie sponsoruje piłkarzy nożnych Wisły Płock? Ktoś liczy? Podpowiadamy – mija właśnie sześć lat. Od 2010 roku koncern nie dokłada do funkcjonowania klubu ani złotówki. Pojawiła się jednak szansa na pozyskanie innego sponsora.

Orlen definitywnie wycofał się sponsorowania sekcji piłki nożnej Wisły Płock w 2010 roku, tuż po spadku do II ligi (trzeci poziom rozgrywkowy). Minęło jednak sześć lat i klub znów wraca na piłkarskie salony. Niestety, na razie bez wsparcia Orlenu. Nie ma co ukrywać, że na powrót sponsorski PKN wszyscy w Płocku liczyli.

Na horyzoncie pojawił się jednak inny podmiot, który wyraził zainteresowanie finansowaniem Wisły. Chodzi o firmę Budmat. Rozmowy trwają.

– Dziś odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielami Budmatu. Rozmowy są bardzo zaawansowane – potwierdził prezes Wisły, Jacek Kruszewski.Jaka kwota wchodzi w grę? Tego prezes nie ujawnia. – Chodzi o duże pieniądze – odpowiedział.

Czy w przyszłym sezonie na froncie koszulek pojawi się nazwa logo Budmatu? Taka opcja wydaje się coraz bardziej prawdopodobna.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU