REKLAMA

Wiosna europejskim food truckiem przyjedzie do Płocka

REKLAMA

Wiosna Roberta Biedronia zapowiedziała, że do Płocka przyjedzie wyjątkowy food truck. Kto nim przyjedzie, to tajemnica. Będzie to część kampanii na rzecz głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Podczas konferencji, która odbyła się w poniedziałek, 18 marca przed budynkiem ratusza, przedstawiciele Wiosny Roberta Biedronia ogłosili, że w trakcie kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego do Płocka przyjedzie wyjątkowy food truck. Działacze jeszcze nie zdradzili, kto nim przyjedzie, ma to być niespodzianka.

Politycy podkreślili za to, że poza typową kampanią na rzecz własnego ugrupowania, będą kłaść mocny nacisk na zachęcenie obywateli do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

– Oprócz typowej kampanii wyborczej, którą oczywiście będą prowadzić wszystkie komitety, będziemy zachęcać Polki i Polaków do jeszcze jednej rzeczy. 75% Polek i Polaków nie bierze udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Chcielibyśmy również w trakcie tej kampanii przekonywać ich do tego, że warto wziąć w tych wyborach udział, że trzeba wziąć w tych wyborach udział i wziąć odpowiedzialność za Unię Europejską – wyjaśniała Paulina Piechna-Więckiewicz.– Stawka w tych wyborach jest ogromna, w czasie wyborów nie będziemy decydowali tylko o przyszłości Unii Europejskiej, ale również o przyszłości Polski. Najbliższe 5 lat tak naprawdę wyznaczy nam kierunek, w którym Unia Europejska, w którym Europa będzie podążała w najbliższych 30 latach – zwracał uwagę Patryk Fajdek.

Wiosna wyszła również z apelem do organizacji pozarządowych, społecznych i ruchów miejskich o organizację debat, w których kandydaci mieliby rozmawiać w języku angielskim, bądź innym przyjętym w rozmowach dyplomatycznych w Unii Europejskiej. Takie debaty miałyby zwrócić uwagę na to, że istotna część polityki europejskiej rozgrywa się w ramach rozmów kuluarowych, do których znajomość języka obcego jest niezbędna.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 18

 1. Krystyna says:

  Najpierw niech ta ,, partia” wiosna przedstawi źródło swojego finansowania bo śmierdzi przekrętem na odległość

  • leon says:

   Bardzo przepraszam, ale czego pani się czepia z czego jest finansowana, a nie widzi pani zła, które jest wokół nas. Nie widzi pani gnębienia osób niepełnosprawnych, nie widzi pani rozdawnictwa pieniędzy nie widzi pani tego wszystkiego złego co się w polsce dzieje, a pyta się pani o żródła finansowania? To ja pani powiem PUKNIJ SIE W CZEREP

   • Krystyna says:

    Bardzo mnie to interesuje źródło finansowania ponieważ złodziejstwa nie toleruję. Mam nadzieję że nie dostali pieniędzy w reklamówkach od mafii i wywiadu niemieckiego jak Donald na początku lat 90. A panu życzę rozumu i kultury osobistej.

   • Lucyna says:

    Kto broni zboczeńców i złodziei sam taki jest. Jak można nie patrzeć na źródła finansowania , trzeba być chorym i głupim.

   • Marcin says:

    Wiosna jest finansowana przez niemieckie MSZ poprzez fundację Alberta która jest powiązana z partią Niemiec SPD. Niemcy chcą kolejną partię zamontować w Polsce żeby zgnoic nam gospodarkę już kolejna próba jak PO czy nowoczesna

 2. Nie toleruje LGBT says:

  Won od Płocka zboczeńcy!!!!!

 3. Pafco says:

  Żądam tolerancji dla mojej nie tolerancji, nie godzę się na promowanie homoseksualiści!!!

 4. Precz z lgbt says:

  Pedałujcie sobie gdzie chcecie razem ze wszystkimi popaprancami lgbt ale omijajcie Płock dalekim łukiem!

 5. Anonim says:

  Bułka, śmietana zwiększa sxtywność

 6. Anonim says:

  Minął już czas na ludków typu bolek by

 7. Anonim says:

  Szukajmy mądrych ludzi a nie psycholi

 8. Anonim says:

  Precz z przygłupami

 9. Cywil says:

  Nie dla pedarastii!

 10. Anonim says:

  Poszło do gernańców

 11. Xmen says:

  Won !!!

 12. Kaza says:

  A kiedy możemy spodziewać się gości?

 13. zaskoczony says:

  OO! Patryk Fajdek w Płocku! Płock ma szczęście!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU