ADVERTISEMENT

Jak zarządzać energią i mediami technicznymi w produkcji?

ADVERTISEMENT

O tym, w jaki sposób wykorzystać nowe technologie do zarządzania energią i mediami technicznymi w produkcji, rozmawiać będą uczestnicy Konferencji Technicznej, która odbędzie się w Płocku 3 kwietnia.

Bezpłatna konferencją, którą zaplanowano w środę, 3 kwietnia br. w płockim hotelu Czardasz, nosi tytuł „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych”. Skierowana jest do kadry technicznej i zarządzającej, poszukującej konkretnych rozwiązań na optymalizację działań podejmowanych przy procesie produkcji.

– Udział w wydarzeniu to okazja do zapoznania się z rozwiązaniami technologicznymi, które poprzez analizę stanu obecnego, automatyczne monitorowanie zużycia mediów technicznych i ich jakości oraz opracowanie systemów przekazywania informacji, umożliwiają prowadzenie płynnej produkcji i uzyskanie znaczących oszczędności w przedsiębiorstwie – zachęcają organizatorzy.

Część konferencyjna odbędzie się w godzinach 9-15.25, później uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach. Organizatorzy zapewniają udział we wszystkich prelekcjach oraz warsztatach, pakiet materiałów konferencyjnych, dostęp do prasy branżowej, przerwy kawowe oraz imienny certyfikat uczestnictwa.

PowiązaneTematy

Rejestrować swój udział można na stronie axonmedia.pl, tam też znajduje się pełen program konferencji.

Wydarzenie wspierają: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowa Izba Gospodarcza, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz Prezydent Miasta Płocka.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.