Wielki powrót do Orlen Wisły Płock

REKLAMA

Po niespełna rocznej przerwie do Orlen Wisły Płock wraca Zbigniew Kwiatkowski. Ten 28-letni kołowy związał się we wtorek z Nafciarzami roczną umową. Kontrakt z Orlen Wisłą przedłużył także Marcin Wichary. 

Kwiatkowski rozstał się z klubem we wrześniu zeszłego roku. Piłkarz rozpoczął grę w ekipie Gaz-System Pogoni Szczecin. Niestety, ta przygoda nie okazała się udana, a Zbigniew przez kilka miesięcy pozostawał bez klubu. Teraz umiejętności piłkarza docenił Manolo Cadenas. Nowy trener Nafciarzy uznał, że ten rosły kołowy powinien ponownie trafić do jego drużyny, w której z całą pewnością odegra kluczową rolę. Roczna umowa ze starym-nowym zawodnikiem wicemistrzów Polski została podpisana we wtorek. Przypomnijmy: Zbigniew Kwiatkowski rozegrał w niebiesko-biało-niebieskiej koszulce 160 meczów i zdobył 140 bramek.

PowiązaneTematy

Orlen Wisła Płock poinformowała także, że nowy kontrakt podpisał Marcin Wichary. Najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu (według ocen kibiców na oficjalnej stornie internetowej Nafciarzy) będzie bronił barw Orlen Wisły jeszcze przez co najmniej rok.