REKLAMA

Wesołych, spokojnych, szczęśliwych…

REKLAMA

Grudzień jest chyba jedynym miesiącem w roku, wywołującym w nas tyle pozytywnych uczuć. W cudownym nastroju życzymy sobie spełnienia marzeń, godzimy się przy wigilijnym opłatku, zasiadamy do wspólnego posiłku i podobno nawet politycy zaczynają wówczas mówić ludzkim głosem…

To również miesiąc, w którego końcówce poddajemy się refleksjom nad mijającym rokiem, wspominając dobre i złe chwile, czy składając sobie postanowienia noworoczne.

Podczas podsumowania okazuje się zazwyczaj, że minionych dwanaście miesięcy przyniosło wiele radości, smutku, uśmiechu, złości, nadziei, ale i rozczarowania. Jak to w życiu… Czy da się jednym słowem określić cały rok, dwanaście miesięcy, 365 dni?

Da się tylko w jeden sposób – to słowo to „różnorodność”.

I za to właśnie chcę podziękować. Za dobre słowa. Za uwagi. Za pochwały. Za poruszanie problemów. Za zaufanie. Za setki przeczytanych artykułów, tysiące komentarzy, jeszcze więcej polubień. Za to, że jesteście. Za to, że będziecie. Za to, że czytacie.

Czytelnikom za obecność. Naszym wspaniałym Klientom za wsparcie i zaufanie. Przyjaciołom za ogromną motywację.Wam wszystkim dziękuję.

Od ponad pięciu lat rozmawiam z Wami w moich wstępniakach papierowego wydania „PetroNews”, które często są moją prywatną, czasem wręcz intymną rozmową z całym światem. Ogromną dumą napawa mnie, że część z Czytelników właśnie od mojego wstępniaka zaczyna przeglądanie naszego wydawnictwa.

Pozwólcie więc, że jak dobrym przyjaciołom przekażę życzenia świąt takich, o jakich marzyliście w dzieciństwie. Pełnych zapachów, blasku światła, pięknych prezentów, uśmiechniętej rodziny… Życzę Wam, abyście doceniali każdą chwilę spędzoną z bliskimi, zapamiętali każde dobre słowo, każdy uśmiech, każdą oznakę uczucia. Głęboko wierzę, że to właśnie takie chwile dają nam siłę do życia i to one pojawią się w naszych myślach na jego zakończenie…

Wesołych, spokojnych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego 2019 Roku!

Agnieszka Stachurska
redaktor naczelna PetroNews

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU