Weekend ze zdrowiem i urodą. Jakie atrakcje?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Galeria Wisła w ten weekend zaprosiła w swoje progi, aby zadbać o dobre samopoczucie i atrakcyjny wygląd. Wraz z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Płocku, zaprasza na to wydarzenie w sobotę i w niedzielę.

28 i 29 kwietnia w godzinach 13-18 w Galerii Wisła odbywa się “Weekend zdrowia i urody”. Skorzystać można wówczas z porad na stanowisku diagnostyki i pielęgnacji skóry, twarzy i dłoni oraz kącika wizażysty z bezpłatnymi makijażami.

W “Strefie zdrowia” można przeprowadzić podstawowe badania (m.in. poziom cukru we krwi i wysokość ciśnienia), pomiary BMI, składu i masy ciała oraz wziąć udział w nauce pierwszej pomocy. Nie brakuje atrakcji dla najmłodszych – jest Kącik Kreatywnego Malucha, zabawy piaskiem kinetycznym, gry i zabawy dla dzieci. Odbywają się także konsultacje kosmetologiczne, badania trychologiczne, pokazy liposukcji bez skalpela oraz HIFU. Na stanowisku DKMS Polska odwiedzający otrzymają wszelkie informacje na temat świadomego dawstwa narządów, a chętni zarejestrują się do baz potencjalnych dawców.

Dodatkowo zaplanowano różnego typu pokazy i stanowiska konsultacyjne, m.in.: stanowisko „Dobrych Rad Dla Rodziców”, występy taneczne prowadzone przez Adriannę Rutkowską, nauka zumby, czy pokazy akcji reanimacyjnej.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji