REKLAMA

W sobotę poważne utrudnienia na drogach w centrum Płocka i na trasie do Brudzenia

REKLAMA

W sobotę w Płocku odbędzie się Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Ministra Obrony Narodowej. Peleton wystartuje ze Starego Rynku i przejedzie do Maszewa w kierunku Brudzenia. W związku z zawodami będą występowały poważne utrudnienia w ruchu na drogach w Płocku i powiecie.

trasa-1Start wyścigu kolarskiego, który odbędzie się w sobotę, 17 sierpnia umieszczony będzie na Starym Rynku. Peleton wyruszy o godz. 13, następnie przejedzie ulicami: Kazimierza Wielkiego oraz Szpitalną w kierunku Maszewa, a później Brudzenia, gdzie przejedzie drogami wojewódzkimi nr 559, 555 i 562.

PowiązaneTematy

Główny przebieg wyścigu będzie miał miejsce w Brudzeniu Dużym, więc kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w tamtym rejonie. Drogi będą zamykane w godz. 13.30 – 16, na czas przejazdu peletonu.

Około godziny 16 peleton ponownie wjedzie do Płocka i tutaj przejedzie trzy okrążenia po centrum miasta, ulicami: Kazimierza Wielkiego, Kwiatka, Kolegialną, Misjonarską, Kościuszki, przez Pl. Narutowicza, Małachowskiego i Stary Rynek, gdzie stanie meta. Wymienione ulice będą czasowo wyłączane z ruchu w godz. 16 – 17.30.