W sobotę odbędzie się IV Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka

REKLAMA

W sobotę, 24 sierpnia w płockiej Blaszak Arenie odbędzie się Turniej Piłki Ręcznej Kibiców im. Tomka Kaszanka. Impreza ku pamięci wiernego kibica Wisły, który ponad 7 lat temu zginął w tragicznym wypadku, zostanie zorganizowana po raz czwarty.

W turnieju, w którym wystąpi osiem zespołów podzielonych na dwie grupy, mogą wziąć udział kibice chcący sprawdzić się w sportowej rywalizacji z innymi fanami Nafciarzy. Jak zapewniają organizatorzy, ta impreza to idealna okazja do tego, by spotkać się w nieco innych warunkach, niż mecz płockiej drużyny.

PowiązaneTematy

Swój udział w turnieju, który tradycyjnie odbędzie się w Blaszak Arenie, potwierdzili już fani szczypiorniaka z Lublina, na co dzień wspierających piłkarki ręczne MKS-u, którzy znali Tomka i spotykali się z nim przy okazji wielu meczów. Do turnieju zakwalifikowano też cztery inne ekipy – pierwszą trójkę poprzedniego turnieju, regularnie uczestniczącą w tych rozgrywkach (HC Łąck, Haba-Baba Team i Podolszyce-Petrochemia) oraz zespół kibiców Wisły. Dla najlepszych przewidziano nagrody rzeczowe.

Zapisy drużyn będą przyjmowane pod adresem: handball.fans@wp.pl do 8 sierpnia do godziny 18.

Kapitan zgłaszający ekipę, złożoną z 10 zawodników, musi podać dane zawodników (imię, nazwisko, datę urodzenia, kontakt, a w przypadku osób niepełnoletnich – zgodę rodziców) zgodnie z formularzem zgłoszeniowym. Wpisowe do turnieju wynosi 250 zł od zespołu. Liczba miejsc jest ograniczona, więc w przypadku większej liczby zgłoszeń, o uczestnictwie w imprezie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegóły dotyczące płatności, szczegółowy plan oraz regulamin turnieju dostępny jest na stronie www.psspr.pl.